Remont łazienki to nie tylko kwestia wyboru estetycznych kafelków i modnej armatury. Trwałe i funkcjonalne wykończenie to przede wszystkim wybór odpowiedniej izolacji, mas uszczelniających i zaprawy klejącej. Ze względu na charakter pomieszczenia i panującą w nim wilgoć, ściany i podłoga wymagają dokładnego zabezpieczenia. Jeśli nie mamy doświadczenia w wykonywaniu tego rodzaju prac, lepiej zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy remontowej.

Szeroka gama produktów budowlanych nie tylko zabezpiecza przed wilgocią podłoże, ale pozwala również przeciwdziałać nadmiernej wilgoci: silikony i impregnaty nie tylko sprawiają, że powierzchnia staje się wodoszczelna, ale również aktywnie przeciwdziałają rozwojowi pleśni oraz grzybów.

[call_to_action text=”Zobacz nasze realizacje” btn_title=”Galeria projektów” btn_link=”http://www.simploo.pl/galeria-projektow/” class=””]

Wykonywane przez pracowników firmy Simploo prace izolacyjne posiadają gwarancję prawidłowego i trwałego wykonania. Izolacja wilgotnych pomieszczeń poprzedzona jest konsultacją i wyceną usługi, a zakupu materiałów można dokonać wraz z fachowcem budowlanym. Zasięgnięcie profesjonalnych porad pozwala na optymalizację kosztów remontu i uzyskanie satysfakcjonującego efektu finalnego. Dodatkowym ułatwieniem jest również bezpłatny transport zakupionych materiałów budowlanych, czego podejmuje się warszawska firma remontowa.

Firmy remontowe Warszawa

W pierwszym etapie remontu łazienki wykonuje się powłokę mającą na celu uszczelnić wylewkę i ściany. Izolację należy wykonać wszędzie tam, gdzie powierzchnie narażone są na częsty kontakt z wodą: przy kabinie prysznicowej, nad wanną, na podłodze. Ściany w wannie i w kabinie powinny zostać zaizolowane do wysokości, na której zamontowany zostanie prysznic. Środkiem często stosowanym do uszczelniania jest folia w płynie, doskonale sprawdzająca się w warunkach domowych i łatwa do nakładania. Folia ma konsystencję rzadkiej masy, a jej skład chemiczny pozwala zmniejszać nasiąkliwość powierzchni. Dość szybko uzyskuje właściwości hydroizolacyjne (do 48h, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu). Powierzchnie powleczone płynną folią wykańcza się płytkami ceramicznymi. W narożnikach i wokół odpływów stropowych stosuje się uzupełnienie folii izolującej – taśmy i kołnierze uszczelniające.

[call_to_action text=”Zobacz ofertę dla firm” btn_title=”Dla firm” btn_link=”http://www.simploo.pl/dla-firm/” class=””]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *