fbpx

Firmy remontowe Warszawa

Remont łazienki to nie tylko kwestia wyboru estetycznych kafelków i modnej armatury. Trwałe i funkcjonalne wykończenie to przede wszystkim wybór odpowiedniej izolacji, mas uszczelniających i zaprawy klejącej. Ze względu na charakter pomieszczenia i panującą w nim wilgoć, ściany i podłoga wymagają dokładnego zabezpieczenia. Jeśli nie mamy doświadczenia w wykonywaniu tego rodzaju prac, lepiej zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy remontowej.

Szeroka gama produktów budowlanych nie tylko zabezpiecza przed wilgocią podłoże, ale pozwala również przeciwdziałać nadmiernej wilgoci: silikony i impregnaty nie tylko sprawiają, że powierzchnia staje się wodoszczelna, ale również aktywnie przeciwdziałają rozwojowi pleśni oraz grzybów.

Zobacz nasze realizacje

Galeria projektów

Wykonywane przez pracowników firmy Simploo prace izolacyjne posiadają gwarancję prawidłowego i trwałego wykonania. Izolacja wilgotnych pomieszczeń poprzedzona jest konsultacją i wyceną usługi, a zakupu materiałów można dokonać wraz z fachowcem budowlanym. Zasięgnięcie profesjonalnych porad pozwala na optymalizację kosztów remontu i uzyskanie satysfakcjonującego efektu finalnego. Dodatkowym ułatwieniem jest również bezpłatny transport zakupionych materiałów budowlanych, czego podejmuje się warszawska firma remontowa.

Firmy remontowe Warszawa

W pierwszym etapie remontu łazienki wykonuje się powłokę mającą na celu uszczelnić wylewkę i ściany. Izolację należy wykonać wszędzie tam, gdzie powierzchnie narażone są na częsty kontakt z wodą: przy kabinie prysznicowej, nad wanną, na podłodze. Ściany w wannie i w kabinie powinny zostać zaizolowane do wysokości, na której zamontowany zostanie prysznic. Środkiem często stosowanym do uszczelniania jest folia w płynie, doskonale sprawdzająca się w warunkach domowych i łatwa do nakładania. Folia ma konsystencję rzadkiej masy, a jej skład chemiczny pozwala zmniejszać nasiąkliwość powierzchni. Dość szybko uzyskuje właściwości hydroizolacyjne (do 48h, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu). Powierzchnie powleczone płynną folią wykańcza się płytkami ceramicznymi. W narożnikach i wokół odpływów stropowych stosuje się uzupełnienie folii izolującej – taśmy i kołnierze uszczelniające.

Zobacz ofertę dla firm

Dla firm